Ocena klientów 9/10!

ZwrotyZwroty

Masz prawo anulować zamówienie do 14 dni po jego otrzymaniu, bez podawania przyczyny. Na dokonanie zwrotu masz kolejne 14 dni po anulowaniu zakupu. Następnie zostanie ci zwrócona pełna kwota zamówienia, w tym koszty wysyłki. Płacisz jedynie za koszty przesyłki zwrotnej z twojego (domowego) adresu do sklepu internetowego. Jeśli chcesz skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, musisz zwrócić produkt do nas wraz ze wszystkimi dołączonymi akcesoriami i - jeśli jest to możliwe - w oryginalnym stanie i opakowaniu. Aby skorzystać z tego prawa, skontaktuj się z nami pod adresem info@oryginalny-nadajnik.pl lub pobierz bezpośrednio formularz zwrotny powyżej. Następnie zwrócimy ci należną kwotę zamówienia w ciągu 14 dni od daty zarejestrowania twojego zwrotu, pod warunkiem że produkt został dostarczony w należytym porządku.


Adres zwrotny

Adres zwrotny jest następujący:

Parts United Home Products
Attn. Returns department
Postbus 395
2400 AJ Alphen aan den Rijn
Nederland


Niewłaściwa dostawa

Niekompletne
Może się zdarzyć, że z powodu błędu logistycznego twoje zamówienie może zostać dostarczone niekompletne. Jeżeli będzie to miało miejsce i brakuje produktów, skontaktuj się z działem obsługi klienta tak szybko, jak to możliwe, aby można było rozwiązać problem.

Inne zamówienie
Podobnie jak może się zdarzyć, że zamówienie jest niekompletne, może się zdarzyć, że otrzymasz zupełnie inne zamówienie. W takim przypadku radzimy wypełnić formularz zwrotny wraz z raportem otrzymania nieprawidłowego produktu. Gdy otrzymamy twój produkt z powrotem, wyślemy ci odpowiedni produkt.

Otrzymane z uszkodzeniem
Czasem może się zdarzyć, że twoja paczka zostanie uszkodzona zanim ją otrzymasz. Jeśli paczka wygląda na bardzo uszkodzoną, najlepiej jest odmówić jej przyjęcia. Jeśli ją zaakceptujesz, prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego. Jeśli po otwarciu zauważysz, że cokolwiek zostało uszkodzone, prosimy jak najszybciej wypełnić formularz zwrotny, zgłaszając uszkodzenia podczas transportu.

Tożsamość firmy

Parts United Home Products
(Oryginalny-Nadajnik.pl)

Adres pocztowy:
Postbus 395
2400 AJ, Alphen aan den Rijn
Nederland

Adres do wizyty:
Hoorn 159
2404HH, Alphen aan den Rijn
Nederland

Numer KvK: 64977781
Numer VAT: NL855931061B01

Numer telefonu: +31 (0) 88 844 02 98 (English)
Adres e-mail: info@oryginalny-nadajnik.pl

Darmowa dostawa!

Tylko online, więc bardzo konkurencyjne ceny